Sprawdź ❱❱❱ Gumowe maty bagażnikowe, dywaniki, wykładziny, korytka do bagażnika samochodu ☑️ dostawa 24h ☑️ 30 dni na zwrot ☑️ MatsMore.pl
Wczytuję dane...

MATY BAGAŻNIKOWE

Maty bagażnikowe

Maty bagażnikowe oferują doskonała ochronę przed wysypywaniem oraz wylewaniem wszystkich zabrudzeń. Przydają się podczas normlanego użytkowania jak i na dłuższych wyjazdach służbowych i rekreacyjnych. Maty które oferujemy w naszym sklepie nie wydzielają nie przyjemnego zapachu oraz są produktem ekologicznym i odpornym na odkształcenia. Gumowa mata która możesz zakupić w naszym sklepie zaskoczy cię niesamowitą wytrzymałością, prostotą w obsłudze oraz idealnie zabezpieczy podłogę twojego bagażnika.

Co to jest dolna podłoga bagażnika?

Jeśli dla modelu, do którego kupujesz matę istnieje opcja dwóch rodzajów podłogi do wyboru, oznacza to, że w podłodze zamontowana jest przegroda, którą można podnieść lub całkiem zdemontować. Mata na dolną podłogę bagażnika jest oczywiście przeznaczona na część pod przegrodą.

Czym jest górna podłoga bagażnika?

Jest to po prostu wierzchnia część przegrody, na którą patrzysz otwierając klapę. Mata na górną podłogę bagażnika jest przez to większa i wyściela cały bagażnik, szczególnie polecana jest dla osób, które w bagażniku przewożą psa lub często jeżdżą z brudnym sprzętem bądź materiałami budowlanymi.

Filtruj produkty
Sortuj według:
Wyświetl po produktów