Wczytuję dane...

Karoseria samochodu

Kosmetyki samochodowe do karoserii samochodu

Każdy chciałby mieć samochód, który przyciąga wzrok przechodniów swoim wyjątkowym wyglądem. Piękne, lśniące auto to z pewnością marzenie wielu osób, ale posiadanie sportowego, czy luksusowego samochodu to niestety nie wszystko. Konieczne jest bowiem odpowiednie zatroszczenie się o jego wygląd .

Dzięki nim, lakier Twojego wozu nabierze nowego blasku i zostanie profesjonalnie zabezpieczony na długi czas. Regularna konserwacja lakieru przedłuża jego żywotność i zwiększa odporność na uszkodzenia, płowienie i pękanie. Oczywiście, aby to mogło nastąpić, należy używać umiejętnie dobrane kosmetyki na karoserię

W okresie zimowym zdecydowanie problemem  jest zaparowana szyba. Preparat Anti-frog, tworząc cienką warstwę, która zapobiega kondensacji pary wodnej na powierzchni szyby, rozwiązuje ten kłopot na długi czas. 

Oferujemy również preparaty dedykowane do czyszczenia felg ponieważ konieczne jest zastosowanie specjalnych płynów do czyszczenia felg, dlatego w naszej ofercie posiadamy preparat o nazwie "Krwawa felga" prosto z firmy RRC która rozpuści najtrudniejszy brud.

W okresie letnim na pewno przyda się preparat do usuwania owadów z przedniej części samochodu dlatego w naszej ofercie znajduje się preparat o nazwie "Bug Remover" który w mgnienia oku upora się z tym problemem.

Filtruj produkty
Sortuj według:
Wyświetl po produktów