Wczytuję dane...
O Nas

                                         Kim jesteśmy?

MatsMore  to nowoczesny sklep internetowy, który umożliwia szybkie  proste i bezpieczne  zakupy w sieci internetowej. Jesteśmy firmą która zajmuje się sprzedażą akcesoriów samochodowych najwyższej jakości. Szczególną uwagę przykładamy do kontaktu z klientem.

Naszą podstawową misją jest zadowolenie Klienta. Dlatego oferujemy zamienniki najwyższej klasy, z których sami chętnie korzystamy. Chcemy zarazić dbaniem o auto, bo tylko w ten sposób będą przynosić zadowolenie właścicielowi i radość z codziennej jazdy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów samochodowych również marki premium.

Wszystkie oferowane dywaniki są dedykowane pod konkretny model samochodu.

Oferujemy również dywaniki uniwersalne.

                   

                                          Dlaczego my?

Aby sprostać wymaganiom klientów a jednocześnie utrzymać wysoką jakość oferowanych produktów, zawsze wybieramy materiały najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki współpracy z największymi producentami wykładzin i komponentów tekstylnych w UE. Nasze dywaniki samochodowe tworzone są z najwyższej jakości materiałów. 

Akcesoria do wnętrza samochodu oferujemy od takich producentów jak : Motos, FROGUM, Rezaw-Plast oraz Geyer&Hosaja.

W  naszej ofercie znajdą Państwo również najwyższej jakości maty bagażnikowe z powierzchnią antypoślizgową oraz mata wykonana z poliuretanu. oraz uniwersalne chlapacze samochodowe , nakładki na kierownicę , ramki pod tablice rejestracyjne oraz siatki aluminiowe.
To nie wszystko z naszej jakże bogatej oferty! Posiadamy również nakładki progowe, na zderzak, na słupki drzwi, na grill oraz listwy na rant klapy.